• گروه تخصصی فرش اسلیمی
 • Eslimi Carpet Group
 • Please select one of the following categories :

  در گروه تخصصی فرش اسلیمی علاوه بر طراحی ، ساخت و نصب فرشهای سفارشی سایز بزرگ و یکپارچه ماشینی ، دیگر خدماتی که ممکن است مربوط به مشتریان خود و یا حتی سایر افراد و اشخاص باشد شامل : طراحی نقشه جدید فرش دستباف و ماشینی ، مشاوره و همکاری در انتخاب پالت رنگ ، آموزش طراحی فرش ، خدمات نصب و یکپارچه سازی فرش ، شستشو ، تعمیر و نگهداری فرش های قواره بزرگ ، فرش های بزرگ پارچه مساجد ، منازل ، هتلها ، قصرها و … پذیرفته می شود .

  از سال 1385 ه. ش تاکون سالیان درازی از ابتکار و خلاقیت گروه تخصصی فرش اسلیمی در خصوص طراحی ، ساخت و نصب اولین و بزرگترین فرش ماشینی بزرگپارچه و یکپارچه مسجدی جهان در مسجد جامع بارجین شهرستان میبد واقع در استان یزد کشور عزیزمان ایران می گذرد . تا بحال نیز پروژهای عظیم و متعدد دیگری در سطح داخل کشور و نقاط بسیاری از جهان توسط فرش اسلیمی اجرا و تحویل شده است .

  در این ارتباط واحد خدمات پس از فروش و سیستم فنی و مهندسی مجهز و متعهد این شرکت با انجام برنامه ریزی های تخصصی برای بازدید مداوم و اجرای دوره ای خدمات شستشو و تنظیف ، رفوگری ، تعمیر و مشاوره لازم در قبال تقاضا و تصمیم هیئت امنای مساجد ، هیئات مذهبی ، حسینیه ها ، هتلها ، قصرها ، منازل و اماکنی که برای تغییر ، تعویض و هرگونه جابجایی فرشهای قواره بزرگ ، یکپارچه و بزرگ پارچه سایز بزرگ خود که مربوط به تولیدات شرکت اسلیمی و یا دیگر تولیدکنندگان محترم می باشد ، اقدامات لازم را در اسرع وقت و با رعایت بالاترین استانداردهای جهانی کیفیت انجام خواهد داد .

  در طول روز و از طریق مراجعات زیادی که به درگاه رسمی سایت اینترنتی فرش ، ایمیل ، اینستاگرام ، تلفن و دیگر امکانات موجود در فضای مجازی مربوط به گروه تخصصی فرش اسلیمی صورت می گیرد ، شاهد افراد زیادی هستیم که در خصوص اماکن و فضاهای دارای قناسی ، ستون ، کجی ، فرورفتگی ، برآمدگی و در کل ناقوارگی در سطح کف و محل قرار گرفتن فرش در بنای معماری خود ، سوالات و ابهاماتی را دارند که با در دسترس بودن و آنلاین بودن کارشناسان و مشاورین متخصص فرش اسلیمی در طول ایام هفته ، به آنها کمک ، راهنمایی و مشاوره های بهینه ارائه می شود .

  نکته ای دیگر موضوع آموزش تخصصی طراحی سنتی ، دستی ، مدادی و کامپیوتری نقشه و رنگ فرش های ماشینی و دستباف در انواع کلاسیک و مدرن بوده که سالهاست در سطوح مختلف مقدماتی ، حرفه ای و پیشرفته و به عنوان یک رسالت و مسئولیت فرهنگی ، هنری و اجتماعی از سوی گروه تخصصی فرش اسلیمی برای متقاضیان مستعد و علاقمند ، مورد اهتمام و توجه ویژه مدیران ارشد فرش اسلیمی می باشد .

  استخدام و اشتغال بکار ممتازین از این دوره ها و همچنین سایر افراد متقاضی که دارای تخصص و مهارت های هنری و فنی از رشته های طراحی فرش ، گرافیک ، نقاشی ، مهندسی نساجی ، رفوگری و مرمت فرش و … باشند ، همیشه در دستور کار واحد استخدام و کارگزینی شرکت فرش اسلیمی می باشد .